Αξιότιμοι κ.κ. συνάδελφοι,
Εκ μέρους του Διοικητικού Συμβουλίου της Εταιρείας Οδοντοστοματολογικής Ερεύνης, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το πρακτικό σεμινάριο της Ενδοδοντίας με θέμα «Ενδοδοντική θεραπεία από την διάγνωση στην έμφραξη: θεωρία και πράξη», το οποίο ήταν προγραμματισμένο για τις 10-11 Σεπτεμβρίου 2021 (Παρασκευή & Σάββατο) ΜΕΤΑΦΕΡΕΤΑΙ στις 4-5 Οκτωβρίου 2024 (Παρασκευή & Σάββατο).